تبلیغات
Gemi inşaat Mühendisliği مهندسی کشتی سازی
صفحه نخست Ana Sayfa Iletişım ارتباط با ما Lınk لینك RSS
خوش آمدید Hoş Gelıbsınız
1392/05/2

کتاب جرم های افزوده در سازه کشتی

Added Masses of Ship Structures
Alexandr I. Korotkin
فهرست مطالب: حرکت جسم در سیال ایده آل، جرم افزوده صفحه دو بعدی و جسم سه بعدی، جرم افزوده دو جسم بر روی هم، جرم افزوده اجسام غوطه ور نزدیک به سطح آزاد، جرم افزوده اجسام با نوسان الاستیک، جرم افزوده پروانه و روشهای تجربی برای تعیین جرم افزوده.

دانلود İndirin

   

  کتاب تئوری طراحی زیردریایی

  Theory of Submarine Design
  Theory of Submarine Design (2001)
  Kormilitsin , Khalizev
  فهرست مطالب: روشها و مدیریت طراحی زیردریایی، وزن شناوری زیردریایی، نیروها و وزنهای وارد بر زیردریایی بصورت تابعی از مشخصه های اصلی آن، معادله نیرو بصورت تابعی از وزن شناوری، حجم ثابت شناوری، تریم، طراحی فرم بدنه، تعیین ابعاد اصلی زیر دریایی، طراحی باله های کنترل زیردریایی، تحلیل اقتصادی - نظامی و نقش آن در طراحی زیردریایی

  دانلود  İndirin


   کتاب مفاهیم طراحی زیردریایی

   Concepts in Submarine Design
   Concepts in Submarine Design
   Roy Burcher, Louis Rydill
   این کتاب نشان می دهد که چگونه علم مهندسی و معماری در طراحی یک زیردریای بکار گرفته می شوند تا وسیله ای با عملکرد ویژه خلق شود. کتاب، مفاهیم هیدرودینامیک، سازه، رانش، حرکت و معماری داخلی که در طراحی زیر دریایی باید مورد توجه قرار گیرند را شرح می دهد. توجه ویژه ای به اثر متقابل این فاکتورها بر همدیگر شده و در فصل پایانی جمع بندی مطالب در طراحی زیردریایی مورد توجه قرار گرفته است. طراحی زیر دریایی نیازمند استفاده از کدهای کامپیوتری است که الگوریتمهای مثال در کتاب گنجانده شده است.

   دانلودİndirin

   مطالب مشابه

    کتاب هیدرودینامیک پروانه های کشتی

    Hydrodynamics of Ship Propellers
    John Breslin, Poul Andersen
    فهرست مطالب: مروری بر مبانی تئوری هیدرودینامیک، شرایط مرزی سینماتیکی، جریان دائم حول مقاطع نازک و متقارن دو بعدی، توزیع فشار و نیروی لیفت روی مقاطع صاف و خمیده در زوایای برخورد کوچک، طراحی مقاطع هیدروفویلی، اثرات سیال واقعی و مقایسه خواص تئوری و تجربی آن، کاویتاسیون، تئوری دیسک دوار، تئوری بال، لیفت پروانه، طراحی عددی پروانه با توجه به ملاحظات عملی، ویک بدنه، میدان فشار ناشی از پروانه، ارتعاشات پروانه و ...

    دانلودİndirin

     کتاب ماکت سازی پیشرفته کشتی

     اگر به ساخت ماکت کشتی علاقمند هستید، این کتاب حتما بکارتان می آید. در این کتاب تکنیک های ساخت ماکت کشتی با چوب، فلز و پلاستیک با عکس و مثال آموزش داده شده است. 

     دانلودİndirin

     مطالب مشابه: 
     Movzu موضوع مطلب : DENIZ ALTILAR زیر دریایی ها,مجلات و کتابها Dergiler Ve Kitablar,
     نویسنده: Yazar: Elyar Makoui ZadSaat در ساعت 11:46 | نظرات Önerlerınız ()